SoftTech CMMI 3. Seviye Belgesi Aldı

Kuruluşundan itibaren süreç iyileştirme çalışmalarını öncelikli olarak ele alan SoftTech, yazılım süreçlerini kurumsallaştırdığını uluslararası düzeyde kanıtladı. SCAMPI A değerlendirmesini başarı ile tamamlayarak CMMI 3. Seviye belgesi almaya hak kazandı ve bu alandaki en önemli hedeflerinden birini gerçekleştirdi.

“Uluslararası standartlarda referans şirket” olma vizyonu ve “teknoloji alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket” olma misyonuyla hareket eden firmanın en önemli prensibi yazılım kalitesini en yüksek düzeyde tutmak. 

İş Bankası,  iştirakleri ve diğer müşterilerine hizmet veren, farklı iş alanlarına yönelik alan bilgisi ve teknolojik yetkinliğe sahip profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin en büyük yazılım firmaları arasında bulunan SoftTech’in ürünlerini bugün 60 binden fazla kişi kullanıyor.

Müşteri odaklı hizmet verme yaklaşımıyla kapsamlı yazılım çözümleri sunan SoftTech, müşterileriyle ortak proje ekibi oluşturarak anahtar teslim projeler geliştiriyor. “Yazışma, İş Akışı ve Doküman Yönetimi" gibi hazır ürünlerin yanı sıra, farklı uzmanlık alanlarındaki projelerle müşterilerin ihtiyaç duyduğu yazılım çözümlerini üreten firma, sigorta ve finans sektörü yazılımlarından, mobil uygulama çözümleri, gayrimenkul yatırım ortaklığı yönetimi ve liman otomasyonu yazılımlarına kadar geniş bir alanda büyük ölçekli yazılım projeleri gerçekleştiriyor.